شرکت صنایع سینا پلیمر پارس
شرکت صنایع سینا پلیمر پارس
سینا پلیمر پارس
_

ما که هستیم؟

 

این مجموعه در سال 1383 به منظور تولید انواع گرانول‌های پی وی سی (PVC) در گریدهای مختلف و برای مصارف و کاربردهای گوناگون با نام تجاری سینا گرانول تاسیس و فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود.
مجموعه سینا گرانول پس از توفیق روزافزون در امر تولید و عرضه انواع گرانول PVC در سال 1386 به منظور توسعه فعالیت تولیدی و بازرگانی خود، شرکت صنایع سینا پلیمر پارس را با هدف توسعه بازارهای صادراتی، انجام فعالیت‌های علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و تولیدی در زمینه‌ی فرآورده‌های شیمیایی و پلیمری و تحقیق و توسعه در زمینه تولید گرانول‌های خاص PVC و آلیاژهای پلیمری، تاسیس نموده است.

در حال حاضر کلیه محصولات این مجموعه با کیفیت مطلوب و یکنواخت و قیمت مناسب بااستفاده از مواد اولیه مرغوب و تحت نظر پرسنل شرکت تولید و عرضه می‌گردد، آن چنانکه در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است توفیق روزافزونی در امر فروش محصولات و مشتری‌مداری داشته و به بازارهای صادراتی نیز دست یابد.

توانایی ها و پتانسیل این شرکت در زمینه تولید گریدهای تخصصی زیره کفش و تولید گرانول‌های شفاف بر اساس خواست مشتری و با تست و آزمون‌گیری در آزمایشگاه این شرکت، می‌باشد. در زمینه صادرت نیز هم‌اکنون برخی از محصولات تولیدی شرکت به کشورهای همسایه صادر می‌گردد و محصولات تولیدی، نامی شناخته شده در بین تجار و صنعتگران خارجی می‌باشد و در بخش تامین مواد اولیه مورد نیاز در صنعت پلاستیک نیز توانایی تامین و ارسال به تجار و خریداران خارجی در گمرکات مرزی کشور را دارا می‌باشد.
این تنها آغاز است، امیدواریم در سایه الطاف الهی و فعالیت پرسنل زحمت کش و مشتریان گرانقدر که ما را لایق برآوردن نیازهایشان دانسته‌اند، بتوانیم در آینده نزدیک محصولات دیگری را نیز تولید و عرضه نموده و در راه پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان گام برداریم.