این مجموعه در سال 1383 به منظورتولید انواع گرانولPVC در گرید های مختلف و برای مصارف و کاربردهای گوناگون با نام تجاری سینا گرانول تاسیس و فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود.
مجموعه سینا گرانول پس از توفیق روزافزون در امر تولید و عرضه انواع گرانول PVC در سال 1386 به منظور توسعه فعالیت تولیدی و بازرگانی خود، شرکت صنایع سینا پلیمر پارس را با هدف توسعه بازارهای صادراتی ، انجام فعالیت های علمی ،پژوهشی و تولیدی در زمینه فراورده های شمیایی و پلیمری و تحقیق و توسعه در زمینه تولید گرانول های خاص PVC و آلیاژ های پلیمری ، تاسیس نموده است.
در حال حاضر کلیه محصولات این مجموعه با کیفیت مطلوب و یکنواخت و قیمت مناسب با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تحت نظر پرسنل شرکت تولید و عرضه می گردد، آن چنانکه در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است توفیق روزافزونی در امر فروش محصولات و مشتری مداری داشته و به بازارهای صادراتی نیز دست یابد. این تنها آغاز است، امیدواریم در سایه الطاف الهی و فعالیت پرسنل زحمت کش و مشتریان گرانقدر که ما را لایق برآوردن نیازهایشان دانسته اند، بتوانیم در آینده نزدیک محصولات دیگری را نیز تولید و عرضه نموده و در راه پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان گام برداریم.

New Page 1